- Kavel 28 van 236
Een mooie offset litho van Shepard Fairey. Gesigneerd in potlood rechts onderaan. Open editie. De litho is in nieuwstaat en is gedrukt op crème speckletone dik papier. In perfecte staat en zeer groot formaat
Formaat: 91cm (H) x 61cm (B)
Ingelijst: 94cm (H) x 64cm (B)
Jaartal: 2021
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2021
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
België | 75€ |
Nederland | 75€ |
Frankrijk | 38€ |
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 60€ |