- Kavel 218 van 236
grafisch werk op silk screen handtekening meegedrukt met certificaat van de editie in zeer goede staat
Formaat: 39cm (H) x 31cm (B)
Ingelijst: 80cm (H) x 72cm (B)
Jaartal: 1989
Medium: Textiel
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 1821/2000
Jaartal: 1989
Medium: Textiel
Oplage: 1821/2000
Aangeboden door: Maliakov
Gratis ophaling bij verkoper in: Oostende, België.
België | 75€ |
Nederland | 75€ |