- Kavel 34 van 179
Titel: LIEFDE Editie: 500 Genummerd op de achterkant Beperkte editie Afmetingen: 15 x 15 x 7 cm COA door Editions Studio. Komt met doos en COA Geleverd vanuit FRANKRIJK Snelle en veilige levering met trackingnummer en verzekering
Formaat: 15cm (H) x 15cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2019
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 500
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2019
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden door: lior19
Gratis ophaling bij verkoper in: PARIS , Frankrijk.
Frankrijk | 5€ |
Europa | 15€ |
Wereldwijd | 25€ |