- Kavel 30 van 179
Stencil spuitverf uit het themapark "Dismaland" van Banksy, gedurende twee maanden gehouden van augustus tot september 2015. Artiest: BANKSY Titel: Dismaland's: Bomb Girl Afmeting: 28 x 35 cm Gestempeld "Dismaland" Geleverd met het toegangsbewijs en de plattegrond van Dismaland Park Techniek: Stencil spuitverf op karton Beperkte editie
Formaat: 35cm (H) x 28cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2015
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 50
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2015
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 50
Aangeboden door: lior19
Gratis ophaling bij verkoper in: PARIS , Frankrijk.
Frankrijk | 5€ |
Europa | 15€ |
Wereldwijd | 25€ |