- Kavel 29 van 179
Artiest: Banksy (Na) Titel: Brandalisme Meisje met Ballonnen Zwart Medicom Toys 2017 Beperkte editie Beeldje Hoogte: 57cm Super zeldzaam beeld van Street Art-kunstenaar Banksy Sculptuur Wit
Formaat: 57cm (H) x 5cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: lior19
Gratis ophaling bij verkoper in: PARIS , Frankrijk.
Frankrijk | 15€ |
Europa | 15€ |
Wereldwijd | 35€ |