- Kavel 1 van 99
Olieveren, oliën, gouaches - Uitnodiging voor de opening van 1 maart 1958. Mooie uitnodiging, 4 pagina's, galerij Les Contemporains 18 rue de l'Hôpital, Brussel. Zeer goede staat. 9,5 x 42 cm uitgevouwen. GEEN VERZENDKOSTEN Herkomst: Atelier Guillaume Corneille, stichtend lid van de Cobra-groep met Karel Appel, Asger Jorn, Christian Dotremont, Constant, Jacques Doucet en later Alechinsky Techniek: linocut of lijndrukproces op glanzend papier, nader te bepalen. Léopold Leysen, beter bekend als Pol Mara, geboren in Antwerpen op 8 december 1920 en overleden in deze stad op 10 februari 1998, is een Belgische schilder en tekenaar.
Formaat: 9cm (H) x 42cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1958
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1958
Gesigneerd: Ongesigneerd
België | gratis |
Nederland | gratis |
Frankrijk | gratis |
Europa | gratis |
Wereldwijd | gratis |