- Kavel 226 van 236
Wandreliëf "Carapace Alien 2" in metaal, naar een originele tekening van de kunstenaar. Van fijn gehamerd plaatstaal, met klinknagels gemonteerd en gelakt. Hedendaags kunstwerk, uniek stuk, plastisch onderzoek van elegante, dynamische, harmonieuze, uitgebalanceerde en geproportioneerde lijnen en vormen. Kunstwerk van de Carapace-familie bedacht in 2005, om alleen binnenshuis aan de muur of op een achtergrond te presenteren. De kunstenaar noemde het werk Alien 2 omdat het uiterlijk hem deed denken aan de wezens van de film Alien, toen deze eenmaal was gemaakt.
Formaat: 65cm (H) x 8cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2010
Medium: Staal
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2010
Medium: Staal
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Mathis
Gratis ophaling bij verkoper in: Quelneuc, Frankrijk.
België | gratis |
Nederland | 5€ |
Frankrijk | gratis |
Europa | 5€ |
Wereldwijd | 10€ |