- Kavel 224 van 236
Klein wandreliëf "Carapace Cerf volant" in metaal, naar een originele tekening van de kunstenaar. Gemaakt van plaatkoper, zink en staal, geassembleerd met klinknagels en geverfd. Alleen te presenteren in zijn interieur aan de muur of op een achtergrond. Werk van de familie "Carapace", bedacht in 2005, het gaat over plastisch onderzoek naar elegante en dynamische lijnen en vormen. Eigentijds kunstwerk, uniek stuk geïnspireerd op de schelpen van insecten.
Formaat: 25cm (H) x 8cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2010
Medium: Staal
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2010
Medium: Staal
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Mathis
Gratis ophaling bij verkoper in: Quelneuc, Frankrijk.
België | gratis |
Nederland | 5€ |
Frankrijk | gratis |
Europa | 5€ |
Wereldwijd | 10€ |