- Kavel 129 van 137
Foto-lithografie van Vasarely. Koska-kar uit 1975 , editions du griffons Neuchatel / Suis . Uitgeversstempel op de achterkant Opmerkelijk is dat deze gesigneerd is, daarom is deze uitgave eerder uitzonderlijk. Uitzonderlijk decoratief werk met zijn mooie felle kleuren.
Formaat: 29cm (H) x 29cm (B)
Ingelijst: 38cm (H) x 38cm (B)
Jaartal: 1975
Medium: Fotogravure
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1975
Medium: Fotogravure
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: droesemix
Gratis ophaling bij verkoper in: Kuurne, België.
België | 12€ |
Nederland | 19€ |
Frankrijk | 19€ |
Europa | 40€ |
Wereldwijd | 75€ |