- Kavel 47 van 58
Zeefdruk getekend en genummerd (14/100) door Roger Raveel met als thema ; rond het belfort-gebeuren van Brugge. Er zijn enkele ouderdomsvlekjes aanwezig (zie details foto's) maar deze wegen niet op voor dit gegeerd kunstwerk.
Formaat: 100cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: 101cm (H) x 71cm (B)
Jaartal: 1994
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 14/100
Jaartal: 1994
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden nummer: 14/100
Aangeboden door: droesemix
Gratis ophaling bij verkoper in: Kuurne, België.