- Kavel 45 van 137
Kleine ingelijste kleurenprint van Carlos Cruz-Diez. Dit wordt een "gele inductie" genoemd. Het dateert uit 2009. Het stuk is met potlood gesigneerd en gedateerd door Carlos Cruz-Diez. "Inductie van geel", omdat je hersenen een lichtgele kleur lijken te zien tussen de combinatie van blauwe en zwarte lijnen. Deze print is een gelimiteerde oplage (oplage van circa 100 exemplaren) door Editions La Ligne, Zwitserland. Afmeting werk 16cm x 16cm. Afmeting lijst 25cm x 25cm x 4cm. Het boek is in zeer goede staat.
Formaat: 16cm (H) x 16cm (B)
Ingelijst: 25cm (H) x 25cm (B)
Jaartal: 2009
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Jaartal: 2009
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden door: MikeArtKunst
Gratis ophaling bij verkoper in: GENT BELGIEN, België.
België | 10€ |
Wereldwijd | 60€ |