- Kavel 27 van 29
Christo en Jeanne-Claude voltooiden hun langlopende project "The Gates" in Central Park in New York in februari 2005. Er werden 7.500 poorten met vrijhangende stoffen panelen gebouwd op 37 kilometer parkpaden. Het boek documenteert het project van planning tot voltooiing.
Formaat: 15cm (H) x 11cm (B)
Ingelijst: 29cm (H) x 23cm (B)
Jaartal: 2005
Medium: Foto
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2005
Medium: Foto
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Maliakov
Gratis ophaling bij verkoper in: Oostende, België.
België | 75€ |
Nederland | Niet gekend, nader te bepalen |