- Kavel 103 van 137
Afmetingen: H: 60 cm x L: 60 cm (breedte: 4 cm). De witte vaste delen zijn gemaakt van PLA(polymelkzuur) en door lijm- en gipsmassa's op de steun bevestigd Het werk gaat vergezeld van het certificaat van echtheid uitgegeven door NOJ Culture art gallery en ondertekend door de kunstenaar.
Formaat: 60cm (H) x 4cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Plexi/Acrylaat/Perspex
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: schascha
Gratis ophaling bij verkoper in: knokke-heist, België.
België | 35€ |
Nederland | 45€ |
Frankrijk | 45€ |
Europa | 55€ |
Wereldwijd | 75€ |