- Kavel 6 van 46
2 colour A5 Riso print, ingekaderd bij Atelier Derycke. Jonas Nachtergaele is reeds jarenlang professioneel en zelfstandig actief als organisator, programmator/curator van culturele evenementen en als kunstenaar in de wereld van muziek, audiovisuele kunst, print & self-publishing en (jeugd-)cultuur. http://www.loosefeet.be
Formaat: 28cm (H) x 22cm (B)
Ingelijst: Ja
Jaartal: 2021
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: /2
Ingelijst: Ja
Jaartal: 2021
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: /2
Gratis ophaling bij veilingmeester te Gent, België.