- Kavel 30 van 46
Geboren in 1973, psychiater/beeldend kunstenaar, artistiek werkend onder pseudoniem 'Kwartsman' sinds 2016. Opleiding schilderkunst Eeklo, Gent. Eerder geëxposeerd in Galerie William Wauters, Rivoli galerie Brussel, Barbé Gent, Cecilia Jaime, SMAK, ... instagram #kwartsman Website en bijkomende info op: www.kwartsman.be E-mail : k@kwartsman.be
Formaat: 55cm (H) x 45cm (B)
Ingelijst: 57cm (H) x 47cm (B)
Jaartal: 2018
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2018
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Gent, België.