- Kavel 22 van 46
Huiskamerconcert bij jou thuis? Lieven Tavernier: de maker van de Gentse stadshymne ' De Fanfare van Honger en Dorst' en in dit seizoen geldende 'De eerste sneeuw'. Zei Henny Vrienten over hem: ' " Je hebt baas boven baas en de grootste baas van het Nederlandstalige lied is zonder twijfel Lieven Tavernier.”
Formaat: 0cm (H) x 0cm (B)
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Gent, België.