- Kavel 37 van 117
Originele tekening door Amerikaanse pop art kunstenaar Keith Haring op subway map van de New Yorkse metro. Dit werk werd professioneel ingelijst en verkeert in perfecte staat. Verzekerde verzending alsook afhalen mogelijk.
Formaat: 25cm (H) x 33cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.
België | 60€ |
Nederland | 80€ |
Frankrijk | 100€ |
Europa | 150€ |
Wereldwijd | 200€ |