- Kavel 2 van 117
Lithografie van Pierre Alechinsky uit de Placards serie. De tekst is van Claud Siman, de handtekening van Mr Siman staat linksonderaan. Genummerd als 119/500, rechtsonderaan gesigneerd door Alechinsky.
Werk is in uitstekende staat. Werk is degelijk ingelijst
Formaat: 57cm (H) x 76cm (B)
Ingelijst: 85cm (H) x 103cm (B)
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: 119
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: 119
Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, België.
België | 75€ |
Nederland | 75€ |