- Kavel 136 van 241
Jack LIEMBURGIS EEN STERK STIJGENDE STER, in de stijl van de,, MIXED MEDIA", een nieuwe stroming die in 2012 zijn ingang vond !! wij plaatsen eenmalig de werken met een korting van 50% .!! De normale prijs is voor een kunstwerk € 4950,= ! NU DUS € 2495,00 !, maak kennis met deze kunstenaar en geniet van zijn thema"s , Al zijn werken worden afgerond, met een ,,stevige laag ,,EPOXY", de meest gewilde techniek van dit moment,!! De RHEMA"s gaan meestal over de onontbeerlijke ,,LIEFDE""
Formaat: 140cm (H) x 140cm (B)
Ingelijst: 140cm (H) x 140cm (B)
Jaartal: 2021
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2021
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: andre1238marinus
Gratis ophaling bij verkoper in: Avenhorn, Nederland.
België | 50€ |
Nederland | 50€ |
Frankrijk | 75€ |
Europa | 99€ |
Wereldwijd | gratis |