- Kavel 135 van 241
JACK LIEMBURG is een sterk stijgende ster !, in de stijl van ,,MIXED MEDIA ", een stroming die in 2012 zijn ingang vond . Wij plaatsen éénmalig de werken van hem , met een korting van 50% ter introductie . De normale prijs van zijn werken , is plm. 4950,=, nu dus € 2495,=.! maak kennis met deze kunstenaar en geniet van deze nieuwe kunstenaar . En geniet van zijn thema's! Zijn thema's gaan meestal over de onontbeerlijke ,,LIEFDE"
Formaat: 120cm (H) x 120cm (B)
Ingelijst: 120cm (H) x 120cm (B)
Jaartal: 2022
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2022
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: andre1238marinus
Gratis ophaling bij verkoper in: Avenhorn, Nederland.
België | 50€ |
Nederland | 50€ |
Frankrijk | 75€ |
Europa | gratis |
Wereldwijd | gratis |