- Kavel 4 van 209
● De koningin is dood! Het land is failliet! Lang leve de Fed! ● Een hedendaagse kunstvertolking van een ongeoorloofde transatlantische liefdesaffaire ● 'ILLEGAL TENDER' biedt een voorproefje van het dystopische ontwerp van The New World Order. Je bezit niets (zelfs niet je eigen erfgoed en identiteit) en je zult gelukkig zijn! ● Archival pigmentinkten op Hahnemühle Photo Rag zuurvrij katoen kunstenaarspapier (310 gsm) ● Papierformaat - 20 "x 10" (51 x 25 cm) ● Afbeeldingsgrootte - 46 x 19 cm 18 "x 7½" ● Editie - #2/25 ● Afbeeldingsdatum - 2011 ● Afdrukdatum - juli 2015 ● Nieuwstaat - Dit biljet is een onwettig betaalmiddel voor alle schulden, zowel publiek als privaat! ● Gesigneerd in de plaat ● Genummerde galerijstempel ● PDF-certificaat van afdrukauthenticiteit op aanvraag ● Wordt verzonden vanuit de EU
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2011
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 25
Aangeboden nummer: 2
Aangeboden door: Surrealeye
België | 36€ |
Nederland | 36€ |
Frankrijk | 36€ |
Europa | 38€ |
Wereldwijd | 42€ |