- Kavel 88 van 209
ESPEN gregor HAGEN ; was de beste vriend van HERMAN BROOD , beide vierden ze heel veel FEEST , zij schilderde zelfs elkaar werken stijl , , ook was daar de tijd ook naar , wat werd gemaakt werd dezelfde week verkocht , een dan ! wat het weer tijd voor feest , zie hier een werk gemaakt door espen hagen ,de wijze waarop dat werd gedaan , met spuitbussen ,sjablonen, gereedschap gooi en smijtwerk , maar wel heeeel top bij U aan de wand , tegen een prima prijs ( plm. 50% minder !!!)
Formaat: 179cm (H) x 158cm (B)
Ingelijst: 179cm (H) x 158cm (B)
Jaartal: 1999
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1999
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: andre1238marinus
Gratis ophaling bij verkoper in: Avenhorn, Nederland.
België | 50€ |
Nederland | 40€ |
Frankrijk | 95€ |
Europa | 95€ |
Wereldwijd | gratis |