- Kavel 18 van 151
De klaprozen is een olieverf op paneel van 1976 gekocht in Villefranche de Conflent in de heraldische artistieke center. De plaats maakt deel uit van het arrondissement Prades. Villefranche-de-Conflent is door Les Plus Beaux Villages de France erkend als een van de mooiste dorpen van Frankrijk.
Formaat: 22cm (H) x 47cm (B)
Ingelijst: 25cm (H) x 50cm (B)
Jaartal: 1976
Medium: Olieverf op houtplaat
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1976
Medium: Olieverf op houtplaat
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: luc9309
Gratis ophaling bij verkoper in: Berg , België.
België | 10€ |
Nederland | 20€ |
Frankrijk | 20€ |
Wereldwijd | 55€ |