- Kavel 70 van 151
Zeer mooie collage/gemengde techniek van rising star GIDEON KIEFER. Hand gesigneerd vooraan en genummerd op 75 exemplaren op achterzijde. Gideon Kiefer is een Gentse hedendaagse kunstenaar en zit duidelijk goed in de lift. Hij is geïnspireerd door het werk van Michaël Borremans.
Formaat: 70cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: HC
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: HC
Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.
België | 50€ |
Nederland | 70€ |
Frankrijk | 100€ |
Europa | 125€ |
Wereldwijd | 150€ |