- Kavel 18 van 28
Tjok Dessauvage (°1948) is een keramist met wereldfaam. De gesloten potstructuren zijn inmiddels zijn handelsmerk geworden. Het gaat vaak om een halve bol of omgekeerde kegel, met een maximaal bruikbaar ‘leesvlak’. Dat wordt beschreven met tekens en krassen, met kleur of inlegwerk. Door zijn ‘potten’ af te sluiten en hun bovenvlak te bewerken, vervalt het functionele aspect ervan. Voor HoofdZaak treedt hij buiten zijn comfortzone voor deze creatie in terracotta: Man zonder emoties (afm. 29x27x18cm) (Opmerking:'foto in decor': de schaal van het werk kan afwijken van de realiteit.)
Formaat: 29cm (H) x 27cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Gesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Izegem, België.