- Kavel 29 van 151
Hierboven vermelde afmetingen zijn van het blad. Dit betreft een latere druk van het origineel van 'Charlie Parker'. Het origineel komt uit 1951. Corneille deed dit vaker. De datering is dan van het jaar dat de compositie is gemaakt en niet het jaar van de latere zeefdruk. Dit item is vermoedelijk begin jaren '80 gedrukt.
Formaat: 64cm (H) x 48cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 200
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 200
Frankrijk | 45€ |
Europa | 50€ |
Wereldwijd | 80€ |