- Kavel 142 van 151
Prachtige poster van een van Warhol's laatste tentoonstelling, 8 april - 30 mei 1986 in Parijs Warhol exposeerde 10 verschillende schilderijen van het Vrijheidsbeeld. Copyright Andy Warhol. Offset Lithografie Afmetingen: 100 cm x 70 cm Galerie Lavignes-Bastille-Parijs In uitstekende staat. Nooit ingelijst geweest. Wordt verzonden in een ruime koker.
Formaat: 100cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1986
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1986
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: Artiman
Gratis ophaling bij verkoper in: UDEN, Nederland.
België | 16€ |
Nederland | 10€ |
Frankrijk | 18€ |
Europa | 25€ |
Wereldwijd | 35€ |