- Kavel 108 van 151
Groot formaat offsetlitho - Beperkte oplage - 2000 Offsetlithografie/ tentoonstellingsaffiche uitgegeven door Ronny Van de Velde (Hayward Gallery & Musée Jean Tinguely) Ontwerp: foto naar het werk 'Scotch Gambit' van Panamarenko voor zijn tentoonstelling bij Ronny van de Velde in 2000 Afmetingen: 116 cm x 83 cm Gesigneerd in de druk, rechts onderaan. Conditie: goede staat. Afbeelding wordt in vele boeken van Panamarenko afgebeeld. Wordt aangetekend verzonden in een ruime koker.
Formaat: 83cm (H) x 116cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2000
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2000
Aangeboden door: Artiman
Gratis ophaling bij verkoper in: UDEN, Nederland.
België | 16€ |
Nederland | 10€ |
Frankrijk | 18€ |
Europa | 25€ |
Wereldwijd | 35€ |