- Kavel 60 van 283
Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Sergio De Beukelaer Het werk is een kleurenoffset gemaakt op 75 exemplaren. Gesigneerd en genummerd op de voorzijde. Het werk is ingelijst in een aluminium frame. Zeer stevige kader
Formaat: 50cm (H) x 35cm (B)
Ingelijst: 61cm (H) x 43cm (B)
Jaartal: 2013
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: 34
Jaartal: 2013
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: 34