- Kavel 5 van 196
Jacques Ensor (1860-1949) Verlangen (1888) Gravure H 9,2 cm B 13,1 cm (afbeelding) H 34,5 cm B 38 cm (ingelijst) Getiteld, gesigneerd en gedateerd in potlood Professioneel ingelijst met museumglas. Referenties: August Taevernier ‘Het grafisch werk van James Ensor’, referentie 59 'Lust' van James Ensor, een gravure gemaakt in 1888. Dit is de eerste gravure van een album getiteld 'The Seven Deadly Sins' dat meer dan een decennium later, in 1904, werd uitgebracht.
Formaat: 9cm (H) x 13cm (B)
Ingelijst: 35cm (H) x 38cm (B)
Jaartal: 1888
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1888
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
België | 56€ |
Nederland | 56€ |