- Kavel 35 van 139
Artcard handgesigneerd met zwart – uitgave Ronny Van de Velde 1996 Zwarte lijst met helder plexiglas 21x27cm Achterzijde voorzien van zaagtandhanger en steun, afgetapet in zwart De ultieme droom lijkt toch steeds te zijn geweest om nagenoeg autonoom te kunnen vliegen, zonder in een toestel te zitten, en in 1994 ontwerpt Panamarenko de Pepto Bismo, een vliegapparaat dat de piloot op de rug draagt. De naam ontleende Panamarenko aan het Amerikaanse felroze geneesmiddel Pepto-Bismol
Formaat: 15cm (H) x 11cm (B)
Ingelijst: 27cm (H) x 21cm (B)
Jaartal: 1996
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1996
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Cart
België | 18€ |
Europa | 38€ |
Wereldwijd | 68€ |