- Kavel 48 van 139
Zeer bijzondere en grote Kleurenzeefdruk van Herman Brood. Afmeting blad 110 x 85 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest) De kleurenzeefdruk is een Handgesigneerd EA exemplaar. Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Formaat: 110cm (H) x 85cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: EA
Aangeboden nummer: EA
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: EA
Aangeboden nummer: EA
Aangeboden door: ARTDiemen
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 75€ |