- Kavel 1 van 109
Polystone sculptuur gemaakt door Jacqueline Schafer Afmetingen 23x21x7cm Genummerd 96/375 and gesigneerd Wordt geleverd in de originele verpakking Jacqueline Schäfer creëert een wereld waarin de vormen van haar figuren herkenbaar en zeer uniek zijn, van vrolijke, vreemde fantasievogels, statische en ingetogen stillevens tot vrouwelijk naakten
Formaat: 23cm (H) x 21cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2014
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 375
Aangeboden nummer: 96
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2014
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 375
Aangeboden nummer: 96
Aangeboden door: Cart
België | 18€ |
Europa | 36€ |
Wereldwijd | 68€ |