- Kavel 20 van 101
Drie printjes op karton en onder glas. De eerste print stelt een koppel naakt voor zittend naar elkaar gebogen. De tweede print staat een figuur met de rug gekeerd kijkend naar de achtergrond, er naast staan een paard afgebeeld. De signatuur op deze print is niet gekend. De derde print een boom in het maanlicht.
Formaat: 9cm (H) x 13cm (B)
Ingelijst: 18cm (H) x 24cm (B)
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: Niet gekend
Oplage: Niet gekend