- Kavel 17 van 101
Set stenen jeneverkruik zoutglazuur Smeets met 6 jeneverbekers geëmailleerd. Het totaal bestaat uit 6 identieke sets. Distillerie Smeets Hasselt gaf destijds aan Gregoor Frans de opdracht deze sets te fabriceren als speciale editie bij de eindejaarsfeesten.
Formaat: 20cm (H) x 12cm (B)
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend