- Kavel 5 van 101
Mooi kleurrijk setje van een suiker- en melkpot uit het atelier "Franz Porcelain". Dit atelier in Schaumburg Illinois is gekend voor een succesvolle combinatie van traditioneel Chinees porselein met klassiek Art Nouveau design.
Formaat: 10cm (H) x 15cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend