- Kavel 1 van 101
Een Chinese vaas uit de serie Famille Rose geproduceerd in de jaren 1960. Op de afbeelding voor- en achterzijde een jong echtpaar in kleurrijke Chinese outfit roeiend in een bootje. In de kraag en op de zijstukken staat een paradijsvogel afgebeeld.
Formaat: 47cm (H) x 18cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1960
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: Niet gekend
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1960
Medium: Keramiek
Oplage: Niet gekend