- Kavel 57 van 101
De zeeslag om de Saintes of de zeeslag om Dominica (Caraïben) Zeeslag tussen de Engelse vloot onder leiding van Admiraal Lord Rodney en de Franse vloot onder leiding van Graaf De Grasse van 9 - 12 april 1782. De Fransen leden er een verpletterende nederlaag en bepaalde deze zeeslag ook het verdere verloop van de onderhandelingen over de Amerikaanse Revolutie.
Formaat: 49cm (H) x 67cm (B)
Ingelijst: 69cm (H) x 86cm (B)
Jaartal: 1783
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend
Jaartal: 1783
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend