- Kavel 86 van 109
Sculptuur in kunsthars uitgebracht Editions studio van Robert Indiana's "Love" sculptuur. Het werk is gelimiteerd op 500 stuks, waarvan dit nummer 384 is. Het werk is in uitstekende staat.
Formaat: 15cm (H) x 14cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: 384
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 500
Aangeboden nummer: 384
Aangeboden door: patrick
Gratis ophaling bij verkoper in: Brasschaat, België.
België | 50€ |
Nederland | 50€ |