- Kavel 95 van 101
Kattenkop in keramiek bruinrood in de haar eigen stijl Odile biedt Odile Kinart ons dit werk aan. Naast mensenhoofden maakt deze kunstanares ook beelden van dieren, paarden en katten zijn bij haar een geliefdkoost onderwerp.
Formaat: 20cm (H) x 20cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek