- Kavel 94 van 101
Typisch werk van Odile Kinart in lichtblauwe kleur met geëmailleerde punten op de hoofdkruin. De figuur kijkt je zwijgend aan, leest ze jouw gedachten of dwingt ze je tot zelfreflectie. Als taalleerkracht met belangstelling voor letterkunde en met voeling voor poëzie vond ze meer expressie in haar beeldende kunst.
Formaat: 35cm (H) x 25cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek