- Kavel 83 van 101
Geëmailleerd reclamebord op plaat. Geëmailleerd reclamebord van de laatste Belgische tegelfabriek “La Céramique Nationale de Welkenraedt” 1904-2000. Deze fabriek produceerde jaren hoogwaardige keramische tegels zowel voor woningbouw als vele openbare werken. Duizenden meters dijktegels versierden de promenades aan de Belgische kust. Tijdens het pinksterweekend 4 -6 juni 2022 retrospectieve loopt er een retrospectieve in het cultureel centrum van Welkenraedt. Op staander formaat 50x39 cm.
Formaat: 50cm (H) x 39cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend
Aangeboden nummer: 3
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Niet gekend
Aangeboden nummer: 3