- Kavel 101 van 107
2 zeefdrukken - 2-luik.
1 gesigneerd (RdK) en genummerd 89/135
Afmetingen: 24 x 21 cm elk
Papiersoort: Velijn lana gravure 50 gr.
Druktechniek: hoogdruk - Drukkerij: Peeters Zoutleeuw
Niet ingekaderd, nooit ingelijst.
Perfecte staat
Dit tweeluik werd in 1989 uitgegeven door de "Vrienden van Zoutleeuw".
Dit werk maakt deel uit van de gelijknamige verzamelmap.
Deze verzamelmap omvat ook werken van 9 andere kunstenaars en wordt mee verkocht met het topwerk uit deze reeks van De Keyser.
Deze verzamelmap is niet meer te verkrijgen en nog zelden in zijn geheel te vinden.
Een waar collectors item.
Formaat: 24cm (H) x 21cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1989
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 135
Aangeboden nummer: 89
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1989
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 135
Aangeboden nummer: 89
Aangeboden door: ModernArtLover
Gratis ophaling bij verkoper in: Aalst, België.
België | 50€ |
Nederland | 50€ |