- Kavel 11 van 94
Sculptuur naar een origineel werk van de Amerikaanse beeldend kunstenaar Jeff Koons & Editions Studio, in een gelimiteerde oplage van 999 exemplaren, waarvan dit nummer 373 is.
Wordt afgeleverd in de originele verpakking, inclusief certificaat van echtheid.
Werk in uitstekende tot perfecte staat.
Formaat: 25cm (H) x 14cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 999
Aangeboden nummer: 373
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 999
Aangeboden nummer: 373
Aangeboden door: jahaen
Gratis ophaling bij verkoper in: Keerbergen, België.
België | 50€ |
Nederland | 50€ |