- Kavel 46 van 94
Het project: Wrapped Coast – Little Bay, Sydney, Australië – 1968-1969 Artcard, handgesigneerd door Christo & Jeanne-Claude. Afmetingen artcard 12,7 x 17 cm. Uitgegeven door Taschen; © Christo / Photo: Harry Shunk. Zwart matte houten lijst. Achteraan steun en zaagtandhanger & afgetapet in zwart. Buitenafmetingen lijst 27 x 33 x 1,5 cm.
Formaat: 13cm (H) x 17cm (B)
Ingelijst: 27cm (H) x 33cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Cart
België | 18€ |
Europa | 36€ |
Wereldwijd | 68€ |