- Kavel 23 van 94
Zeefdruk van Irène Bataille op basis van één van haar Schilderijen. Op het beeld is een strandzicht te zien.
Het werk heeft een passe-partout maar geen inlijsting. Afmetingen blad 75x56cm. Afmetingen beeld 47x52cm.
Het werk is in goede staat, heeft echter een paar vlekjes bovenaan.
Formaat: 47cm (H) x 52cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 110
Aangeboden nummer: 9
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 110
Aangeboden nummer: 9
Aangeboden door: Ratelslang
Gratis ophaling bij verkoper in: Oeselgem, België.
België | 50€ |
Nederland | 50€ |