- Kavel 65 van 92
Luxe editie: 3 met potlood gesigneerde Litho’s van Jacques Doucet + boek met tekst door Corneille en Joseph Paul Schneider in een mooi zwart portfolio!
Titel: Traces du Quotidien
Jaartal: 1989
Afmetingen blad: 40 cm x 30,5 cm
Gesigneerd: Ja, 3x handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Conditie: In perfecte staat
Uitgever: GKM Siwert Bergström te Malmö Zweden, 1998.
Jacques Doucet (Boulogne-sur-Seine, 1924 - Parijs, 1994) was een Frans kunstschilder. In de Tweede Wereldoorlog was Doucet een politiek gevangene. Deze ervaring had een grote invloed op zijn latere werk. Na de oorlog ontmoette hij Corneille in Boedapest. Corneille introduceerde hem in de Experimentele Groep in Holland. Na lid te zijn geworden van Le Surréalisme Révolutionnaire, sloot hij zich in 1948 aan bij de Cobra-beweging. Zijn werk kenmerkt zich door een abstract expressionisme, waarbij hij zijn verf zwaar opbracht.[1]
Jaartal: 1989
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 200
Aangeboden nummer: 159
Aangeboden door: BjornP10
Gratis ophaling bij verkoper in: Sint-Amandsberg, België.
België | 40€ |
Nederland | 60€ |
Frankrijk | 60€ |
Europa | 80€ |
Wereldwijd | 150€ |