- Kavel 10 van 94
Jeff Koons (naar) - Chrome Pink Balloon Dog
Sculptuur naar een origineel werk van de Amerikaanse beeldend kunstenaar Jeff Koons & Editions Studio, in een gelimiteerde oplage van 999 exemplaren.
Certificaat van echtheid inbegrepen (nummer 136 van 999 edities) - gegraveerd aan de onderkant van het beeld
Originele verpakking
Dimensies:
-Hoogte: 30 cm
-Breedte: 12 cm
-Lengte: 30 cm
Gewicht: ca. 2 kg
Conditie: mint/perfect
Wordt verzonden met online track en trace, verzekering en wordt veilig verpakt.
Formaat: 12cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 999
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 999
Aangeboden door: ANTLERART
Gratis ophaling bij verkoper in: Lier, België.
België | 12€ |
Nederland | 16€ |
Frankrijk | 16€ |
Europa | 26€ |
Wereldwijd | 59€ |