- Kavel 16 van 94
Quantum benadering van kunst. De neuroperceptie van tijd wordt geconfronteerd met het herenigen van deeltjes. Acryl schilderij op canvas. Tijd en ruimte persoonlijkheid. Ruimtelijke beleving van kunst. Locatie van het kunstwerk: Madrid Universiteit: SUR Escuela de Profesiones Artísticas
Formaat: 50cm (H) x 60cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: gayagreen
Gratis ophaling bij verkoper in: Madrid, Spanje.
België | 40€ |
Nederland | 40€ |
Frankrijk | 40€ |
Europa | 40€ |
Wereldwijd | 40€ |