- Kavel 16 van 77
Mooie litho van Charlotte Parenteau-Denoel, van het Franse street art collectief 'Canned'. De litho werd gedrukt op Klassiek Demimatt matt coated papier (250 gr). Het werk werd met de hand getekend en genummerd door Charlotte Parenteau-Denoel. Het wordt geleverd met COA.
Formaat: 42cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2021
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2021
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Aangeboden door: StreetAndArtGallery
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen, België.
Nederland | 35€ |
Europa | 50€ |
Wereldwijd | 90€ |